Premiéry jsou úspěšně za námi, tedy vzhůru k reprízám!

Další úspěšnou premiéru mají za sebou malenovičtí ochotníci. Vlastně hned dvě – páteční, která proběhla 24. listopadu, a sobotní, jež následovala hned další den. Ochotnický spolek malenovický má totiž tolik členů, že si s jednou premiérou nevystačí a pokryje hned dvě zcela rozdílná obsazení stejné hry.

Tedy pokaždé s jinými herci, ale v obou případech takříkajíc se stejným úspěchem, odehráli malenovičtí divadelníci první dvě představení nové, tentokrát pohádkové hry Dobrá rada nad zlato. Autorem scénáře je opět „obecní dramatik“ Pavel Kuběna, který se postaral také o scénografii a celkový vizuál představení. Režie se tradičně ujala Jana Ramíková, o kostýmy se postarala Věra Kulihová.

Do posledního místa vyprodaný sál Hospody Pod Borovou se tak již dvakrát na bezmála hodinu a půl proměnil v ladovsky malebnou pohádkovou krajinu a diváci mohli sledovat cestu Hloupého Honzy za poznáním toho, co je v životě nejdůležitější. Cestu napínavou, nebezpečnou i veselou. Ale víc se nesluší prozrazovat. Přijďte se podívat sami. Třeba hned 3. nebo 17. prosince od 17 hodin, opět na Borovou.